Bilişim Hizmetleri

Masaüstü Çözümleri

NETEZ Bilgi Teknolojileri olarak kurumların sahip oldukları sistemler analiz edilip envanterleri çıkarıldıktan sonra kurumların ihtiyaçlarına en uygun marka bağımsız; masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar; güç ve performans gerektiren işlerde özellikle mühendislik, madencilik, üç boyutlu animasyon, analiz uygulamalarında iş istasyonları (workstation); sanallaştırma çözümleri için istemciler (thin client/zero client) konumlandırılıp mevcut sistemlerin kullanım durumu ve yeni kurulacak sistemlerle uygun çalışabilirliği tespit edilmektedir.

Sistem Çözümleri

Dosya, web, e-posta, erişim kontrol vs., kısaca ne amaçla ihtiyaç duyuluyorsa, o amaca, kullanıcı sayısına, trafik yoğunluğuna, mevcut bütçeye göre en uygun sunucu, yedekleme ve sanallaştırma çözümü için; Donanım tespiti ve temini; Donanım üzerinde istenilen fonksiyonu sağlayacak en uygun yazılımın, işletim sisteminin veya sanallaşırma çözümünün tespiti ve temini; Verilerin depolanması ve yedeklenmesi amacıyla gerekli donanım ve yazılımlarının tespiti ve temini.

Ağ Çözümleri

Uzman Kadromuz ile kurumsal gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak, sizlere en uygun çözümleri belirleyerek hizmetinize sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin talep ettiği hizmetler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Genel Bilgi Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri

Genel danışmanlık hizmetleri çatısı altında kurumunuzun güvenlik ihtiyaçlarını anlayan, saldırıları öngörebilen ve siber güvenlik noktasında doğru alanlara yatırım yapılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Danışmanlık hizmetinin genel çerçevesinin çizilmesi ile birlikte NETEZ Bilgi Teknolojileri tarafından kurumun envanteri, internet ortamındaki varlığının haritası çıkartılarak ve sızma testleri yapılır.

Yapılan testlerin sonuçları kurumun siber güvenlik risk haritasının çıkartılmasını ve yapılması gereken güvenlik yatırımlarının en doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu sayede kurumunuza yapılabilecek siber saldırılara karşı doğrudan önlem alabilmekte, gereksiz ve geri dönüşü zayıf harcamaların kurum bütçesini olumsuz yönde etkilemesi önlenmektedir.

Baskı Çözümleri

Ofis Yazıcıları, Çok Fonksiyonlu Hepsi Birarada Yazıcılar (MFP), Üretim Yazıcı ve Dijital Baskı Makineleri, Geniş Format Yazıcılar ve bu ürünlerin sarf malzemelerinin temini, bakım yedek parça hizmeti, ürün konumlandırma satış destek ve danışmanlık hizmeti.

Yazılım Hizmetleri

Kurumaların ihtiyacı olan güvenlik, grafik, kamu hizmetleri yazılımı, bu yazılımların abonelikleri ve takibi. Kurumun yeni hizmetler ve ürünler ile ilgili bilgilendirilmesi hizmetleri.Sayfa Kategorisi: Hizmetlerimiz
 
Döviz Kurları